دانلود مداحی شب عاشورا محرم ۹۶

دانلود مداحی شب عاشورا محرم ۹۶
و در این ساعت از خزر موزیک: دانلود مداحی شب عاشورا محرم ۱۳۹۶ با کیفیت عالی و لینک مستقیم از خزر موزیک
Downloade Madahi Shabe Sevome Moharram 96 Az Khazarmusic
دانلود مداحی شب عاشورا محرم ۹۶
“ویژه ماه محرم و ایام سوگواری”

Shab Hashtome Moharram دانلود مداحی شب عاشورا محرم ۹۶

دانلود مداحی شب عاشورا محرم ۹۶ با لینک مستقیم

مداحی شب هشتم محرم ۹۶

 

 

دانلود مداحی شب عاشورا محرم

 

نام هر شب محرم بنام کدام شهید کربلاست؟

آفتاب محرم برمی اید و کربلای دل را در پرتو خود می سوزاند. سرخی بیرق ایستادگی از گلدسته دست ها بالا می رود و در باد به حرکت در می اید.

عطر شهادت مشام را می نوازد و چشم ها در انتظار طراوت اشک به تماشا می نشیند. عقربه زمان روی نقطه پنجم عشق قفل می شود. خواب ها از چشم های خسته می گریزد و حسینیه سینه ها سیاه پوش می شود. آری محرم شده و انتظار لباس های مشکی به سر آمده است. این شب ها باید به سوگ نشست. هر شب به سوگ ستاره ای از آسمان حسین(ع) .

هر یک از شب های محرم به نام یکی از شهدا یا شخصیت ها یا وقایعی مرتبط با جریان کربلا نام گذاری شده است. نام گذاری این شب ها با گذشت زمان صورت گرفته و واضع خاصی ندارد. این کار از طرف مداحان و ذاکران اهل بیت و بر اساس جایگاه شهیدان کربلا، نزدیکی هر یک از آنها به نقطه وحدت بخش کربلا یعنی امام حسین(ع) و هم آهنگی شور و التهاب مراسم و روضه آنان با مرکز شورآفرین شب عاشورا صورت گرفته است.

شب هشتم: حضرت علی اکبر(ع)
علی اکبر(ع) نخستین فردی بود که از بنی هاشم به میدان رفت. او فرزند بزرگ امام است و نزدیک ترین فرد به ایشان. چون غربت پدر را در میان خیل گرگ های خون آشام کوفه و شام می بیند، از همه یاران و افراد خاندان پیشی می گیرد و خود را در راه آرمانی فدا می کند. او گام به میدان می نهد تا حجت را تمام کند و شوق رسیدن به فیض شهادت را در دل یاران حسین(ع) قوت بخشد. علی اکبر(ع) الگوی سبقت گرفتن در شهادت است.

دانلود نوحه محرم

The post دانلود مداحی شب عاشورا محرم ۹۶ appeared first on دانلود آهنگ جدید | خزر موزیک.